Targi “Atrakcje Regionów” – 22-23.05.2015 r., Chorzów

W dniach   22-23 maja 2015 r. nasze Muzeum oraz Opactwo Cystersów w Wąchocku uczestniczyło w “III Targach Turystyki Weekendowej “Atrakcje Regionów” 2015″ (na terenie Parku Śląskiego, w sąsiedztwie Wesołego Miasteczka i ZOO), które promują wyjątkowe miejsca, obiekty oraz produkty regionalne, tradycyjne i lokalne.

Targi Atrakcje Regionów to impreza wyspecjalizowana pod kątem promocji obiektów hotelowych, regionów, agroturystyki i turystyki wiejskiej, promocji dziedzictwa kulturowego oraz lokalnych i regionalnych produktów turystycznych, która integruje branżę turystyczną z Polski i Europy. Targi są doskonałą okazją do prezentacji i promocji oferty wypoczynkowej oraz wymiany doświadczeń wśród licznych podmiotów działających w sektorze turystyki. Ich charakterystyczną cechą jest możliwość upowszechnienia, w jednym miejscu i czasie, wielokulturowej oferty turystyki regionalnej.

Podczas targów można było zobaczyć m.in. Wystawę Kwiatów i Ogrodów (wydarzenie o 52-letniej tradycji) oraz wystawę z klocków lego.

Targi “Atrakcje Regionów” – 22-23.05.2015 r., Chorzów