Zoom in Regular Zoom out

XXIX Rajd Wagarowicza

W dniu 20 marca 2017 r. odbył się XXIX Rajd Wagarowicza organizowany przez Polskie Towarzystwo Turystyczno – Krajoznawcze Oddział Międzyszkolny w Starachowicach oraz Gimnazjum nr 1 w Starachowicach. Wzorem lat ubiegłych zakończenie rajdu miało miejsce na terenie Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach.

Tegoroczny Rajd Wagarowicza odbył się na 4 trasach: Adamów – Starachowice (szlak czerwony, ok. 10 km), Lipie – Starachowice (szlak żółty, ok. 8 km), Radkowice – Starachowice (szlak zielony, ok. 10 km), Wąchock– Starachowice (szlak czerwony, ok. 5 km). W rajdzie wzięli udział uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 11 w Starachowicach, Gimnazjum nr 1 w Starachowicach, Gimnazjum w Wąchocku, Gimnazjum w Krynkach oraz Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Stawie Kunowskim.

W programie imprezy znalazło się: „topienie Marzanny”, ognisko dla wszystkich rajdowiczów a także dla chętnych zwiedzanie Muzeum Przyrody i Techniki.  W tegorocznej edycji rajdu pomimo deszczowej pogody wzięło udział 140 osób.

Serdecznie dziękujemy za udział !!!

Galeria:

Tekst, foto: Justyna Jagieła

EnglishFrenchGermanItalianPolishRussianSpanish

Zobacz co Cię u nas czeka:

Licznik Odwiedzin

Archiwum

wso shell IndoXploit shell r57 shell instagram takipçi hilesi hacklink satış wordpress download hacklink Google hacklink