Targi Turystyczne “Na Styku Kultur”

W dniach 17 – 19 marca 2017 r. Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach uczestniczyło w Targach Turystycznych „NA STYKU KULTUR” odbywających się w Łodzi.

Podczas tegorocznych targów turystycznych można było  zapoznać się z formami spędzania wolnego czasu zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Prezentacjom towarzyszyły liczne konkursy z nagrodami, spotkania z podróżnikami, występy zespołów ludowych, warsztaty oraz gry targowe.  Specjalne propozycje czekały na miłośników zagranicznych podróży, fanów turystyki krajowej, amatorów wczasów pod gruszą, a także nauczycieli poszukujących propozycji na zielone szkoły i wycieczek klasowych. Tegoroczna edycja Targów odbywała się pod hasłem „Daj się urzec…”, a rolę Regionu Partnerskiego pełniło Mazowsze.

W  Targach NA STYKU KULTUR wzięło udział ponad 120 wystawców z kraju i z zagranicy.W tym samym czasie i miejscu odbywały się I Dni Urody i Estetyki Pure Beauty.

Swoje stoisko podczas targów prezentowało również  Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach i Ogólnopolskie Stowarzyszenie Gmin Cysterskich . Udział w targach miał na celu promocję Muzeum: oferty edukacyjnej oraz kulturalnej, walorów powiatu starachowickiego, szlaków rowerowych oraz pieszych a także Stowarzyszenia, Szlaku Cysterskiego oraz walorów turystycznych gmin należących do Stowarzyszenia. Stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem ze względu na różnorodność prezentowanych atrakcji. Muzeum Przyrody i Techniki reprezentowane było przez Aleksandrę Rokoszną, zaś Ogólnopolskie Stowarzyszenie Gmin Cysterskich przez panią Milenę Dudek.

Galeria:

Targi Turystyczne “Na Styku Kultur”