Wojewódzkie Obchody Święta Policji

W dniu 16 lipca 2017 r. Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach uczestniczyło w festynie rodzinnym zorganizowanym w ramach Wojewódzkich Obchodów Święta Policji jakie odbyły się w Sandomierzu.

Podczas festynu rodzinnego zorganizowanego na Bulwarze im. Józefa Piłsudskiego w Sandomierzu Komendy Powiatowe Policji z terenu województwa świętokrzyskiego prezentowały swoje stoiska promocyjne. Wspólnie z Komendą Powiatową Policji w Starachowicach swoją ofertę zaprezentowało Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach, Powiat Starachowicki, Stowarzyszenie „Semper Fidelis” oraz firma Star San Duo.

Celem festynu było przybliżenie wiedzy na temat bezpieczeństwa, poznanie pracy policjantów a także ukazanie współpracy między instytucjami. Muzeum od lat współpracuje z Komendą Powiatową Policji w Starachowicach podczas różnego rodzaju imprez i akcji, m.in. Lato w Hucie i Zimowy Wjazd do Huty.

Wspólne stoisko cieszyło się sporym zainteresowaniem odwiedzających osób.

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie

Galeria:

Tekst: Justyna Jagieła

Zdjęcia: KPP w Starachowicach, Piotr Gos (Starostwo Powiatowe)

Wojewódzkie Obchody Święta Policji