VII Noce Teatralne

W dniu 15 września 2017r. na terenie Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach odbyła się kolejna edycja Nocy Teatralnych.

Noce teatralne zostały zorganizowane przez Stowarzyszenie Promocji Talentów przy Młodzieżowym Domu Kultury w Starachowicach w partnerstwie ze Starachowickim Centrum Kultury, Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach, Zespołem Szkół Zawodowych nr 1 oraz Młodzieżowym Domem Kultury w Starachowicach.

Podczas tegorocznej edycji wydarzenia wystąpili:
Teatr Doraźny – Ostrowiec Świętokrzyski, Teatr Panopticum – Lublin oraz monodramista Mateusz Nowak.

W dniu 16 września na terenie Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach odbyły się warsztaty aktorskie, które prowadziła MARIA SEWERYN.

Zadanie zostało współfinansowane przez: Urząd Marszałkowski, Powiat Starachowicki i Gminę Starachowice.

Galeria:

Foto: Maciej Szlęzak