Zoom in Regular Zoom out

Konferencja European Rover Challange 2018

Czwarta edycja European Rover Challange 2018 odbędzie się na terenie Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach w dniach 14-16 września 2018 roku. Miejsce tegorocznych zawodów wybrano nieprzypadkowo. Wyjątkową scenerie wydarzenia stworzy uformowany przez ekspertów na potrzeby konkursu tor z czerwonej „marsjańskiej” ziemi oraz zabytkowy piec hutniczy, przypominający swoim kształtem kosmiczną rafinerią rodem z literatury fantastyczno-naukowej, przy którym także zostanie zorganizowana jedna z konkurencji.

Zaproszono do konkursu studentów z całego świata oraz otwarto po raz pierwszy grupę zawodników w kategorii PRO. Wydarzenie zostanie wzbogacone strefą pokazów naukowo-technologicznych.

Wydarzenie zostało objęte patronatem Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Polskiej Agencji Kosmicznej oraz Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

Organizatorami wydarzania są Europejska Fundacja Kosmiczna oraz  Starostwo Powiatowe w Starachowicach, Specjalna Strefa Ekonomiczna „Starachowice”, Muzeum Przyrody i Techniki, a także Mars Society Polska.

Zdjęcia: Maciej Szlęzak

EnglishFrenchGermanItalianPolishRussianSpanish

Zobacz co Cię u nas czeka:

Licznik Odwiedzin

Archiwum

wso shell IndoXploit shell r57 shell instagram takipçi hilesi hacklink satış wordpress download hacklink Google hacklink