14.06.2013 r. – IV Szkolne Piecowisko

14 czerwca 2013 r. odbyło się po raz czwarty “Szkolne Piecowisko” zorganizowane przez Wydział Edukacji, Kultury Fizycznej i Sportu Starostwa Powiatowego w Starachowicach. Impreza skierowana była do uczniów szkół ponadgimnazjalnych i placówek oświatowo – wychowawczych z terenu powiatu starachowickiego.

W trakcie imprezy wystąpili: studio wokalne ze Starachowickiego Domu Kultury, grupa wokalna z ZDZ nr 1, zespół muzyczny z ZDZ nr 2, wokaliści z III LO, wokaliści z ZDZ nr 3, zespół rockowy z I LO, zespół działający przy 111 ADH, wokaliści z Zakładu Doskonalenia Zawodowego, zespół rockowy “Tajemniczy siewcy spustoszenia, apokalipsy, zagłady” z II LO, zespół “Projekt Slash” z II LO, zespół “Dies Irae” z II LO.

W czasie imprezy Kapituła Nagród Wawrzyniec 2013 wręczyła laureatom pamiątkowe statuetki:

Kategoria naukowa:

Paweł Kosiarski – uczeń Zespołu Szkół Zawodowych nr 3

Kategoria społeczna:

Ewa Myszka – uczennica Zespołu Szkół Zawodowych na 1

Kategoria artystyczna:

Anna Wypych – uczennica Specjalnego Ośrodka Szkolno-WychowawczegoDorota Lesiak – wychowanka Młodzieżowego Domu Kultury

Kategoria sportowa:

Agata Nowak – uczennica Zespołu Szkół Zawodowych nr 2
Bartosz Wierzbiński – uczeń III Liceum Ogólnokształcącego

Wawrzyńce wręczył Starosta Starachowicki – Pan Andrzej Matynia oraz dyrektor Wydział Edukacji, Kultury Fizycznej i Sportu Starostwa Powiatowego w Starachowicach – Pani Jadwiga Maciejczak.

Podczas “Piecowiska” wręczono nagrodę “Belfra Roku” oraz wybrano “StrongLady” i “StrongMan’a”.

14.06.2013 r. – IV Szkolne Piecowisko