Za nami pierwszy tydzień ferii.

Za nami pierwszy tydzień ferii zimowych. W Muzeum codziennie odbywały się warsztaty dla dzieci pn. "Zimowy Wjazd do Huty".

Na dotychczasowych zajęciach dzieci rozwijały swoje zdolności plastyczne i zainteresowania naukowe, grały w "gre wojenną", poznawały świat przyrody. Samodzielnie robiły wodne eksperymenty czy erupcje własnoręcznie zrobionego wulkanu.

W czawrtek Gościliśmy panią profesor Elżbietę Orzechowską, która przygotowała dla dzieci doświadczenia aby pokazać jak łatwo i prosto zrozumieć trudne prawa fizyki. Uczestnicy mieli okazję uczyć się poprzez zabawę. W czasie pierwszego tygodnia zajęć gościliśmy w Muzeum również asp. szt. Janusza Kowalewskiego z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach, który omówił podstawowe zasady bezdpieczństwa podczas ferii.

Serdecznie zapraszamy dzieci do udziału w kolejnych zajęciach. Przed nami jeszcze wiele innych atrakcji: zabawy z fizyką – optyka , eksperymenty z powietrzem, mandala czy niegroźne pajaki pod sufitem.

Przypominamy w piątek zakończenie ferii zimowych w Muzeum na dzieci czeka "Magia Kina"!!!

Zapraszamy !!!

Galeria:

Za nami pierwszy tydzień ferii.