10-11.04.2015r. – TARGI AGROTRAVEL w Kielcach

Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach oraz Opactwo Cystersów w Wąchocku wzięło udział w Międzynarodowych Targach Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki AGROTRAVEL w Kielcach.

Nasze Muzeum promowała pani Aleksandra Rokoszna, pracownik działu Obsługi Ruchu Turystycznego oraz Brat Albert Gizan, przedstawiciel Opactwa Cystersów w Wąchocku.

Na Międzynarodowych Targach Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki swoją ofertę prezentowały firmy branżowe, producenci, twórcy ludowi, lokalne grupy działania, instytucje kultury, samorządy lokalne a także poszczególne regiony Polski. Krajem Partnerskim targów był region Velikiej Goricy w Chorwacji, zaś Regionem Partnerskim – Makroregion Polski Wschodniej.

Targi AGROTRAVEL w swoim założeniu mają promować turystykę wiejską, lokalnych producentów oraz zbliżać do siebie branżę związaną z aktywnym wypoczynkiem.

Galeria:

10-11.04.2015r. – TARGI AGROTRAVEL w Kielcach