Zoom in Regular Zoom out

„Legenda STARa” – Zlot moto zabytków

DSC04598

26 września 2015 r. na terenie Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach odbył się zlot pojazdów zabytkowych „Legenda STARa”.

Czytaj więcej ...

Muzeum dołączyło do akcji „60+Kultura”

Kultura

Muzeum Przyrody i Techniki dołączyło do akcji „60+Kultura” realizowanej z inicjatywy Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Kultura Dostępna”. Zapraszamy wszystkich, którzy ukończyli 60 lat do bezpłatnego zwiedzenia Muzeum w dniach 26 i 27 września 2015 r.

Czytaj więcej ...

Kontrole okresowe stanu technicznego obiektów budowlanych

Zamowienia publiczne

Ogłoszenie o zamówieniu publicznym, którego wartość nie przekracza wyrażonej w złotych równowartości kwoty o której mowa w art.4 pkt 8 ustawy – Prawo zamówień publicznych. „Kontrole okresowe stanu technicznego obiektów budowlanych Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach”

Czytaj więcej ...

Świadczenie usług z zakresu kompleksowej ochrony przeciwpożarowej

Zamowienia publiczne

Ogłoszenie o zamówieniu publicznym, którego wartość nie przekracza wyrażonej w złotych równowartości kwoty o której mowa w art.4 pkt 8 ustawy – Prawo zamówień publicznych. „Świadczenie usług z zakresu kompleksowej ochrony przeciwpożarowej”

Czytaj więcej ...

W dniu 21.09.2015 Muzeum nieczynne

info

Informujemy, iż w związku z zarządzeniem nr 9/2015 w dniu 21 września 2015 r. Muzeum będzie nieczynne.

I. Grand Prix Polski Pojazdów Zabytkowych im. Witolda Rychtera

DSC04477

W dniu 17 września 2015 r. do Muzeum Przyrody i Techniki zawitały zabytkowe auta – uczestnicy I. Grand Prix Polski Pojazdów Zabytkowych im. Witolda Rychtera.

Czytaj więcej ...

III Festyn historyczny „Mnisi i Hutnicy”

3

12 września 2015 r. w murach cysterskiego Opactwa w Wąchocku odbył się III Festyn historyczny „Mnisi i Hutnicy”. Podobnie jak w ubiegłych latach odbywał się w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa. Festyn był okazją do zapoznania się nie tylko z gospodarczą aktywnością cystersów w epoce nowożytnej ale również życiem codziennym mnichów, obrzędami duchownymi związanymi z formacją.

Czytaj więcej ...

Oferta edukacyjna Muzeum – Jesień 2015

hity

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z nową ofertą edukacyjną naszego Muzeum na jesień 2015 r.

Czytaj więcej ...

VII Festyn historyczny „Od Prasłowian do Polaków”

DSC04285

7 września 2015 r. na terenie Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach odbył się VII Festyn historyczny „Od Prasłowian do Polaków”, organizowany w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa.

Czytaj więcej ...

Wernisaż wystawy „Jazz foto”

DSC04217

Dnia 4 września 2015 w „Wieży Ciśnień” odbył się wernisaż wystawy fotografii Andrzeja Mochonia pt. „Jazz foto”. Autor zdjęć w życiu zawodowym jest wieloletnim prezesem Targów Kielce, ale udaje mu się znaleźć trochę czasu na realizację swoich pasji – fotografii. W imieniu artysty gości przywitała Małgorzata Zatorska, która także pasjonuje się fotografią.

Czytaj więcej ...


Aktualności

  • Wystawa „Jazz Foto” at Wieża Ciśnień

    Od 4 września w muzealnej „Wieży Ciśnień” dostępna jest dla zwiedzających wystawa fotografii Andrzeja Mochonia pt. „Jazz foto”. Wstęp wolny!!!

  • VII Festyn Ekologiczny „Zaginiony świat naszej Ziemi” at Hala Lejnicza

    Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach już po raz siódmy organizuje dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta Festyn Ekologiczny „Zaginiony świat naszej Ziemi”. Festyn odbędzie się 16 października w godz. 10:00 – 13:00 w Hali Lejniczej Muzeum. Zgłoszenia do udziału w Festynie przyjmowane będą do 5 października. Wszelkie pytania prosimy kierować pod nr tel. 783-730-078 lub e–mail: przyroda@ekomuzeum.pl.

  • Wystawa „Świat zmysłów” at Hala Lejnicza

    Muzeum Przyrody i Techniki zaprasza do skorzystania z wyjątkowej oferty edukacyjnej. Wystawa „Świat zmysłów” to ekspozycja interaktywna. Oznacza to, że tematykę prezentują specjalne modele interaktywne, obsługiwane przez zwiedzającego. Wystawa będzie czynna od listopada do 1 lutego 2016 roku. Rezerwacje i wszelki informacje dot. wystawy: 41 275-40-83 w.29 lub 783-730-094. Koszt wstępu 5 zł/os.

View All Events

Licznik Odwiedzin

Archiwum